Warsztat samochodowy w Bielsku-BiałejMechanika Pojazdowa Stanisław Cempiel

O nas

Na rynku motoryzacyjnym działamy już od ponad 30 lat. Przez ten cały okres nasza firma nie szczędziła siła by poszerzać swoje kompetencje i zakres oferowanych usług. Poczynając od lat osiemdziesiątych gdzie jako jeden z pierwszych niezależnych warsztatów samochodowych zgromadzonych w cechu rzemieślniczym naprawiliśmy tak licznie jeżdżące Polskie Fiaty oraz jako pierwszy zakład w Bielsku oferowaliśmy szybką wymianę olejów, która była tak popularna wśród bielskich kierowców taksówek. Od tamtych lat oferujemy również w ciągłej sprzedaży wszystkie potrzebne do eksploatacji oleje, płyny i smary producentów polskich i zagranicznych.

Historia CempielFirma w latach dziewięćdziesiątych na tyle szybko się rozwijała, że powoli zaczęło brakować miejsca w starej siedzibie usytuowanej przy ulicy Świerkowej 6. Tylko dwa Stanowiska naprawcze powodowały tworzenie się kolejek klientów, którzy mimo niedogodności związanych z oczekiwaniem z zadowoleniem wracali. Z tego właśnie względu powstała idea nowego warsztatu z prawdziwego zdarzenia. Tak powstała nowa siedziba przy ulicy Krakowskiej 125. Początkowo 3 stanowiska z dodatkowym miejscem na obsługę pełnowymiarowych samochodów ciężarowych i autokarów. Jako jedyny zakład w Bielsku posiadaliśmy podnośnik warsztatowy umożliwiający uniesienie pojazdu ważącego nawet 28 ton. Podnośnik ten był wystawiony na targach motoryzacyjnych w Bielsku.

Zakład nadal się rozwijał oferując coraz to nowe usługi takie jak geometria zawieszenia, remonty generalne silników oraz fachową obsługę coraz to nowych samochodów jeżdżących po naszych drogach. Zainteresowanie naszymi usługami było tak duże, że koniecznością stała się rozbudowa samego serwisu oraz poszerzenie oferowanych usług. Tak raptem kilka lat temu powstała druga hala warsztatowa, co sprawiło, że jednocześnie możemy obsługiwać i naprawiać nawet 8 pojazdów jednocześnie.

Jak wiadomo zakład, który się nie rozwija stojąc w miejscu cofa się. Dlatego właśnie w przeciągu ostatnich trzech lat poszerzyliśmy naszą ofertę o pełny serwis klimatyzacji i ogumienia oraz diagnostykę komputerową. W 2010 roku powiększyliśmy parking dla naszych klientów oraz poszeżyliśmy zakres oferowanych usług. Rok 2011 to rok nowych perspektyw i sukcesów odnoszonych głównie na polu różnych konkursów wiedzy motoryzacyjnej.

Mechanik Bielsko

  Krakowska 125, Bielsko-Biała
  (33)810-00-69
  600-556-920
  502-813-395
  olejarz-serwis@o2.pl
  http://cempiel.pl
  Jak dojechać?

 

Oferta

 • Mechanika pojazdowa
 • Diagnostyka komputerowa
 • Serwis klimatyzacji
 • Serwis ogumienia
 • Naprawy bieżące
 • Naprawy zawieszenia

Serwis

 • Wymiana paska rozrządu
 • Wymiana sprzęgła
 • Wymiana oleju i filtrów
 • Wymiana klocków hamulcowych
 • Wymiana amortyzatorów i sprężyn
 • Wymiana osłon przegubów, półosi

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne